Rinktis butą
Registruokitės į atvirų durų dienas

Gyvenimas harmonijoje su gamta

Čia Aitvarų namai

Jau 5 metus sėkmingai plėtojamas naujų gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje, Lazdynėliuose “Aitvarų namai” yra puikus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems pusiausvyros tarp miesto privalumų ir gamtos ramybės. Ramybė, privatumas, patogus susisiekimas į visas puses, žaliuojanti gamta ir netoliese tekanti Neris – tai tik kelios iš priežasčių kodėl “Aitvarų namai” taps svajonių namais Jūsų šeimai.

Šiuo metu pirmuose dviejuose etapuose jau parduoti 5 daugiabučiai namai, kur įsikūrė 235 šeimos. III etape šiuo metu statomi 2 namai, o VI etapo statybos planuojamos 2021 metų III ketvirtį.

Nuostabi gamta – visais metų laikais
Vos už kelių šimtų metrų – Bukčių miškas, o netoliese – Nėries vingis. Pamirškite vakarus prie televizoriaus, o rytus sutikite gerdami arbatą erdviame, įstiklintame balkone.
Jauki ir saugi aplinka poilsiui
Kvartalo aplinką puošia įvairūs augalai, suoliukai, jaukus apšvietimas. Čia įrengtos kelios vaikų žaidimų aikštelės, pasivaikščiojimo takai.
Patogi vieta mieste
Aitvarų namų kvartalas yra patogiai pasiekiamoje sostinės vietoje – Lazdynėlių gatve greitai pasieksite Vilniaus vakarinį aplinkkelį, kuriuo nuvyksite į bet kurią miesto dalį. Šalia kvartalo – puikus susisiekimas viešuoju transportu, nuolat kursuoja autobusas.

Vieta mieste